Artykuły Spożywcze

Niemieckie artykuły spożywcze słyną u nas głównie ze słodyczy.
Poznaj naszą ofertę przepysznych wafelków i czekolad, oraz innych słodkości.

Artykuły spożywcze z Niemiec cieszą się na polskim rynku podobną popularnością, co zachodnia chemia. Znane są przede wszystkim z wyśmienitego, niepowtarzalnego smaku, a także składników doskonałej jakości i eleganckich opakowań. 

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze niemieckie artykuły spożywcze – przede wszystkim słodycze (wafelki, czekolady, cukierki), a także produkty w puszkach (np. ryby, owoce w słodkim syropie) oraz różne przyprawy i dodatki do dań. Niemieckie artykuły spożywcze w Opolu z naszej hurtowni bez wątpienia przypomną starszym pokoleniom czasy młodości i dzieciństwa, kiedy niemieckie słodycze były najczęstszym prezentem od rodziców i wujostwa wracających z zagranicznego wyjazdu. 

Artykuły spożywcze niemieckie dostępne w naszym asortymencie to produkty wysokiej jakości, znane i cenione od lat na całym świecie, produkowane według tych samych receptur, co kiedyś. Przypomnij sobie smak niezapomnianych żelków Haribo i poznaj ich nowe smaki – nieznane na polskim rynku. Smak kawy (na przykład Jacobs Cappucino Nuss) wzbogać kilkoma kostkami wyśmienitej czekolady Kaffe Sahne. 

Nadaj niepowtarzalnego smaku potrawom dzięki unikalnym kompozycjom przypraw Knorr, a troski codziennego dnia osłodź gumami Mamba.

Oprócz tego w asortymencie MAZI znajdziesz wiele innych artykułów spożywczych: tych zupełnie codziennych (jak makarony, kasze, puszki, buraczki obiadowe w słoiczku) i dodatków (kakao rozpuszczalne, budynie i inne desery w proszku, słone przekąski).

Nasza hurtownia artykułów spożywczych z Niemiec oferuje ponad 140 produktów wysokiej jakości, dzięki którym przygotujesz kompletne, pyszne dania i desery oraz przekąski. Przetestuj produkty znane i lubiane – ale w nieco innym wydaniu, którego nie znajdziesz na półkach w Polsce. 

Niemieckie słodycze (w tym czekolada) oraz kawa to słodki, prosty (ale luksusowy) zestaw, który idealnie nadaje się na prezent dla bliskich i na inne specjalne okazje. 

Wyświetlanie 1–18 z 213 wyników