Kosmetyki

Niemieckie kosmetyki cieszą się równie ogromną popularnością co inne produkty: do prania, zmywania czy sprzątania. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz kosmetyki z Niemiec doskonałej jakości. Dla ułatwienia podzieliliśmy kategorię na kilka mniejszych grup:

Znajdziesz tutaj produkty marek znanych na całym świecie, jak Nivea (kremy, kosmetyki do włosów), Dove, Aquafresh, Colgate, a także niemieckie szampony i odżywki Schwarzkopf. 

W tej kategorii znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do kompleksowego wyposażenia łazienki: preparaty pod prysznic i do kąpieli, mydła w kostce i płynie oraz uzupełniacze mydła, pianki i żele do golenia, a także akcesoria: szczoteczki do zębów, płatki i patyczki kosmetyczne, chusteczki higieniczne i nawilżane, chusteczki dla dzieci czy gąbki kąpielowe.

MAZI to hurtownia chemii niemieckiej, w której znajdziesz szeroki wybór kosmetyków i akcesoriów dla dorosłych i dzieci. Na rynku jesteśmy obecni już kilkanaście lat, dzięki czemu możemy wychodzić na bieżąco naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów. 

W kosmetyki i artykuły higieniczne z Niemiec zaopatrujemy zarówno inne hurtownie, jak i sklepy wielkopowierzchniowe i prowadzące handel detaliczny. Zakupów u nas możesz dokonać na dwa sposoby: osobiście lub składając zamówienie online. 

Wszystkie produkty z naszego asortymentu to oryginalny, fabrycznie zapakowany niemiecki towar. Dystrybuujemy produkty od sprawdzonych, zaufanych dostawców, dzięki czemu nasi klienci zawsze nabywają towar najwyższej jakości. 

Kupisz u nas produkty znane na polskim rynku (ale w niemieckim wydaniu), a także te, które nie są tu dostępne. 

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.

Wyświetlanie 1–18 z 298 wyników