Proszki

Proszki do prania z Niemiec

Pranie to jeden z najmniej lubianych obowiązków domowych. Jest czasochłonne i wymaga wykonania wielu czynności. W dodatku wiele osób obawia się, że tkaniny w zetknięciu ze zbyt agresywnym detergentem po prostu ulegną zniszczeniu. 

Jest jednak jeden sposób na to, jak umilić sobie tę czynność na tyle, by wkrótce stała się nawet tą ulubioną. To niemieckie proszki do prania. Zachodnia chemia od lat cieszy się ogromnym powodzeniem na europejskim rynku. Proszek i płyn do prania niemiecki to wręcz luksusowy produkt w każdej łazience. Dlaczego? Pięknie pachną i pozostawiają ten zapach na tkaninach na długo, doskonale spierają plamy, a przy tym są delikatne dla włókien. 

Dzięki temu podczas suszenia prania w domu unosi się niezwykle przyjemny zapach, a ubrania pachną nawet po całym dniu noszenia. 

W ofercie sklepu MAZI znajdziesz najlepsze proszki do prania: dla niemowląt, do białego lub kolorów, a także dla osób z wrażliwą i delikatną skórą. 

Największą popularnością niezmiennie cieszą się proszki do prania Ariel, Bryza i OMO, doskonale znane na polskim rynku. 

Wybieraj swobodnie spośród dziesiątek produktów dostępnych w naszej ofercie! Do wyboru są różne pojemności i zastosowania. 

Wyświetlanie 1–18 z 56 wyników