Proszki Ariel

Ariel – jedna z wielu marek koncernu Procter & Gamble – zasłynęła na rynku detergentów dzięki innowacyjnemu składowi. Producentowi udało się bowiem zamknąć najskuteczniejsze substancje czyszczące w delikatnym, łatwo rozpuszczalnym w wodzie granulacie. Po proszek niemiecki Ariel gospodarze i gospodynie sięgają przede wszystkim podczas prania białych ubrań. Dzięki swojej drobnej granulacji produkt ten błyskawicznie rozpuszcza się w wodzie – nie zostawia więc na tkaninach żadnego osadu. W naszej hurtowni kupisz proszek do prania Ariel prosto z niemieckiej produkcji!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Proszek do prania Ariel – dlaczego warto sięgnąć po niemiecki?

Ariel to jeden z najdelikatniejszych proszków do prania. Można bez większych obaw używać go do czyszczenia takich tkanin, jak organiczna bawełna lub kaszmir. Nie oznacza to jednak, że nie poradzi sobie z bardzo trudnymi plamami! W przypadku wymagających zabrudzeń także sięgnij po proszek niemiecki Ariel. Posiada on znacznie wyższe stężenie substancji czyszczących, dzięki czemu na całe pranie wystarczy jego niewielka ilość. Wystarczy jedna, standardowa miarka, aby po skończonym cyklu móc wyjąć z pralki czyste ubrania!

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim klasyczny wariant proszku niemieckiego Ariel Regular. Można w nim prać zarówno tkaniny białe, jak i kolorowe. Klienci uwielbiają go nie tylko za świetne właściwości czyszczące, ale też za wyjątkowo świeży, przyjemny zapach. Utrzymuje się on na ubraniach nawet do kilku dni! Ariel to proszek niemiecki dostępny również w wariancie Color. Wypłukuje on dokładnie zabrudzenia, jednocześnie nie powodując płowienia intensywnych kolorów. Można go używać nawet w cyklach piorących w 30°C. Do zadań specjalnych polecamy natomiast proszek niemiecki Ariel Fleckentferner. Wariant ten zawiera w sobie domieszkę delikatnego, lecz skutecznego odplamiacza. Z pomocą dołączonej miarki z pewnością odmierzysz idealną ilość produktu.

Jeżeli Twoim ulubionym proszkiem do prania jest Ariel, zachęcamy do spróbowania wersji niemieckiej. Kupisz ją w atrakcyjnej cenie w naszej hurtowni! Oferujemy proszek niemiecki Ariel w różnych wariantach, a także opakowaniach. Pralka działa u Ciebie codziennie? Sięgnij po worek 10 kg. Robisz pranie raz w tygodniu? Niemiecki proszek Ariel jest też dostępny w niewielkich opakowaniach, które z całą pewnością wystarczą osobom piorącym rzadko.